| Marketing model name | C5 |
| Tirdzniecības nosaukums | Kanyon webcam c5 full hd 1080p auto fokuss melns |
| Fotoaparāta tips | Tīmekļa kamera |
| Sensora izšķirtspēja | 2 mpikselis |
| Attēla sensoru tehnoloģija | Cmos |
| Max. video resolution | 1920x1080 |
| Maximum frame capture rate | 30 kadri/ sek |
| Saskarne | Usb |
| Horizontālais skata leņķis | 65° |
| Diagonālais skata leņķis | 75° |
| Tīmekļa kameras funkcijas | 360 grādu ass automātiska fokusēšana |
| Usb 2.0 | 1 |
| Savienojumi | Kabelis 2 m |
| Iebūvētās ierīces | Microphone |
| Ārējā krāsa | Melna |
| Dziļums (mm) | 54 mm |
| Augstums (mm) | 49,8 mm |
| Platums (mm) | 76,3 mm |
| Nominālais svars | 0,106 kg |
| Garantijas produkti, kurus var atdot atpakaļ | Jā |
| Garantijas termiņš (mēnesis) | 24 mēneši |
| Garantijas apstiprināšanas kritēriji | Kārtas numurs |
| Iepakojuma garums (mm) | 110 mm |
| Iepakojuma platums (mm) | 46 mm |
| Iepakojuma augstums (mm) | 118 mm |
| Iepakojuma svars bruto (kg) | 0,166 kg |
| Gabali iepakojumā | 1 |
| Kastes garums (mm) | 395 mm |
| Kastes platums (mm) | 260 mm |
| Kastes augstums (mm) | 248 mm |
| Kastes svars bruto (kg) | 5,81 kg |
| Iepakojuma neto svars mazumtirdzniecībā | 0,06 kg |
| Mazumtirdzniecības iepakojuma neto svars plastmasa | 0 kg |
| Iepakojumi kastē | 32 |
| Iepakojumi uz vienu paliktni | 1512 |
| Iepakojuma veids | Mazumtirdzniecība |
| Krāsu kastes izmēri (mm) | 46x118x110 mm |
| Viena iepakojuma bruto svars (kg) | 0,166 kg |
| Kartona kārbas svars (kg) | 5,81 kg |
| Kastu daudzums uz paliktni (pa gaisu) (gab.) | 60 |
| Iepakojumu daudzums uz paliktni (pa gaisu) (gab.) | 1920. g |
| Paliktņa izmēri (pa gaisu) (cm) | 1000x1390x1200 mm |
| Kastu daudzums uz paliktni (pa jūru) (gab.) | 84 |
| Iepakojumu daudzums uz vienu paliktni (pa jūru) (gab.) | 2688 |
| Palešu izmēri (pa jūru) (cm) | 1000x1886x1200 mm |
