| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 120.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 150.00 mm |
| BRUTO SVARS | 56.30 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 45.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 44.50 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 pc(s) |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 11790 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 10.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 11.80 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:4:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | XIAOMI, XIAOMI |
| RĀDĪT | 3840 X 2160 pixels |
| SMART TV | JĀ |
| DISPLEJA DIAGONĀLE (METRISKĀ) | 216 cm |
| PRODUKTA KRĀSA | PELĒKS |
| HD TIPS | UHD |
| WI FI | JĀ |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | NE VAIRĀK KĀ 2025 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | TV |
| UZSTĀDĪTA OPERĒTĀJSISTĒMA | GOOGLE TV |
| RĀDĪT DIAGONĀLI | 85 |
| PALETE QTY | 4, 4 pc(s) |
| GARANTIJA | 24 month(s) |
