| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 130.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 40.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,30 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 90.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,20 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 pc(s) |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 90.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 10.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0.10 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | XIAOMI, XIAOMI |
| PRODUKTA KRĀSA | TAN |
| AKUMULATORA IETILPĪBA | 10000 mAh |
| USB IEVADES PORTA TIPS | USB C/USB C KABELIS |
| BATERIJAS TEHNOLOĢIJA | LITIJA JONS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | ELEKTROAPGĀDES BANKA (INTEGRĒTAIS KABELIS) |
| UZLĀDES LAIKS | APTUVENI 3,5 STUNDAS (9V/2A LĀDĒTĀJS, IEBŪVĒTA KABEĻU UZLĀDE); APTUVENI 3,5 STUNDAS (9V/2A LĀDĒTĀJS, USB C PORTA UZLĀDE) |
| IZVADE | USB A/USB C/USB C KABELIS |
| PALETE QTY | 3333, 3333 pc(s) |
| GARANTIJA | 24 month(s) |
