| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 110.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 110.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,15 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 50.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,05 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 pc(s) |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 90.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 10.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0.10 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| RAŽOTĀJS | XIAOMI, XIAOMI |
| MATERIĀLI | KONA ĀDA |
| PRODUKTA KRĀSA | HAKI BRŪNAIS |
| GRUPA | 140–190M M |
| PALETE QTY | 2856, 2856 pc(s) |
| PRODUKTA NOSAUKUMS | MAGNĒTISKĀ SIKSNA |
| SADERĪBA | XIAOMI VIEDJOSLA 8, XIAOMI VIEDJOSLA 9 |
| GARANTIJA | 24 month(s) |
