| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 6.00, 6.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 4.00, 4.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,02, 0,02 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 6.00, 6.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,01, 0,01 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00, 1.00 pc(s) |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 8.00, 8.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 2.00, 2.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,01, 0,01 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00; 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ, NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ, NĒ |
| RAŽOTĀJS | DEEPCOOL |
| PALETE QTY | 50000, 50000 pc(s) |
| PRODUKTA KRĀSA | ORANŽA |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | PIKSELIS |
| RAŽOTĀJU GRUPA | DEKORATĪVS LIETŅU BITI |
| GARANTIJA | 36 month(s) |
