| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 180.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 235.00 mm |
| BRUTO SVARS | 1.15 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 215.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,99 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 pc(s) |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 150.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 10.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,16 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 01 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | ETA, ETA |
| PALETE QTY | 190, 190 pc(s) |
| KAPACITĀTE | 1.5 L |
| PRODUKTA KRĀSA | PELĒKS |
| VEIDS | ELEKTRISKIE |
| GARANTIJA | 24 month(s) |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | ETA859590020 REDIĢĒTA |
| RAŽOTĀJU GRUPA | TĒJKANNA |
| JAUDA | 2200 W |
| 360° ROTĀCIJAS BĀZE | JĀ |
| MATERIĀLI | NERŪSĒJOŠĀ TĒRAUDA IZSTRĀDĀJUMI |
| ŪDENS LĪMEŅA INDIKATORS | NĒ |
