Tehniskās specifikācijas| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 235.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 19.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,80 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 304.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,56 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 pc(s) |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 200.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 39.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,24 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 01 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:6:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | ASUS, ASUS |
| PALETE QTY | 61, 61 pc(s) |
| LINUMA ACS ATBALSTS | JĀ |
| MU MIMO | JĀ |
| WI FI DATU PĀRRAIDES ĀTRUMS (MAX) | 3600 Mbit/s |
| MINIMĀLAIS AUNS | 512 MB |
| ETHERNET LAN DATU PĀRRAIDES ĀTRUMS | 3600 Mbit/s |
| ELEKTROAPGĀDES TIPS | AC IEEJAS : 110V~240V(50~60HZ) DC IZEJAS : 12V AR MAKS. 1.5A STRĀVA |
| DIVKĀRŠA JOSLA | JĀ |
| ANTENAS TIPS | IEKŠĒJS |
| PROCESORA MODELIS | 1.5GHZ KVADROSS PROCESORS |
| WI FI STANDARTI | WIFI 4 (802.11N); WIFI 5 (802.11AC); WIFI 6 (802.11AX); WIFI 7 (802.11BE) |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | ZENWIFI BD4 (2PK) |
| RAŽOTĀJU GRUPA | DIVJOSLU WIFI 7 MĒRĶISESH PAGARINĀMS MARŠRUTĒTĀJS |
| ETHERNET LAN (RJ 45) PORTI | 2 |
| WI FI JOSLA | 802.11BE |
| ĪPAŠĪBAS | VECĀKU KONTROLES & VPNS, UZLABOTA TĪKLA DROŠĪBA |
| ANTENU DAUDZUMS | 4 |
| FREKVENČU DIAPAZONS | 2.4 GHZ + 5 GHZ GHz |
| I/O OSTAS | 2.5G X 2 (AUTOATKLĀŠANA AR VĀNU/LANU) |
| GARANTIJA | 36 month(s) |