| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 130.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 65.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,30 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 93.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,11 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 pc(s) |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 167.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 19.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,19 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:6:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | MIKROTIK, MIKROTIK |
| PALETE QTY | 1099, 1099 pc(s) |
| ETHERNET LAN DATU PĀRRAIDES ĀTRUMS | 10/100/1000 Mbit/s |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | E50UG |
| RAŽOTĀJU GRUPA | ROUTERBOARD HEKS |
| ETHERNET LAN (RJ 45) PORTI | 5 |
| LINUMA ACS ATBALSTS | NĒ |
| MOBILIE PLATJOSLAS PAKALPOJUMI | NAV MOBILĀ PLATJOSLAS PAKALPOJUMA |
| MU MIMO | NĒ |
| GARANTIJA | 12 month(s) |
