| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 310.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 157.00 mm |
| BRUTO SVARS | 4.45 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 342.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 3.21 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 pc(s) |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 1000.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 240.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 1,24 kg |
| TI SVARS (KG) | 0,02 kg |
| APJOMS (M3) | 0,02 m³ |
| BATERIJAS KLASIFIKĀCIJA | CL126:NE:2016 12 09 |
| BATERIJAS SASTĀVS | CL127:KT:2016 12 09 |
| BATERIJAS TIPS | BATERIJA |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | JĀ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | FILIPI |
| PALETE QTY | 52 pc(s) |
| KONTRASTA ATTIECĪBA (TIPISKI) | 3000:1 |
| MAKSIMĀLĀ IZŠĶIRTSPĒJA | FULL HD (1920X1080.) |
| HDMI | HDMI X 1 |
| PRODUKTA KRĀSA | BALTA |
| SPILGTUMS | 500 ANSI lumens |
| AUDIO SISTĒMA | 2X7W STEREO SKAĻRUŅI |
| WI FI | JĀ |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | NEOPIX 550 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | MĀJAS LCD PROJEKTORS |
| KONTRASTA ATTIECĪBA | 3000:1 |
| WI FI SAVIENOJUMS | JĀ (INTEGRĒTS) |
| PROJEKTORA IEKŠĒJĀ IZŠĶIRTSPĒJA | 1920 X 1080 |
| ASPEKTU ATTIECĪBA | 16:9 |
| HDMI OSTU SKAITS | 1 |
| GARANTIJA | 24 month(s) |
