| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 600.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 434.00 mm |
| BRUTO SVARS | 15.50 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 517.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 12.40 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 pc(s) |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 2500.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 600.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 3.10 kg |
| APJOMS (M3) | 0,13 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:4:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | BRĀLIS |
| DUPLEKSĀS FUNKCIJAS | JĀ |
| PRODUKTA VEIDS | VISI VIENĀ |
| WI FI | JĀ |
| FAKSS | JĀ |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | MFC L2980DW |
| RAŽOTĀJU GRUPA | PRINTERIS |
| DRUKAS TEHNOLOĢIJA | LĀZERS |
| SKENĒ | KRĀSA |
| MAKSIMĀLAIS DRUKAS IZMĒRS | A4 |
| DRUKĀŠANA | MONO |
| PALETE QTY | 6 pc(s) |
| GARANTIJA | 36 month(s) |
