| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 153.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 192.00 mm |
| BRUTO SVARS | 2.10 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 171.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 1.50 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 pc(s) |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 400.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 200.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,60 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 01 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | FILIPI |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | NEOPIX 130 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | MĀJAS PROJEKTORS |
| WI FI SAVIENOJUMS | JĀ (INTEGRĒTS) |
| HDMI OSTU SKAITS | 1 |
| MAKSIMĀLĀ IZŠĶIRTSPĒJA | HD GATAVS (1280X720) |
| SPILGTUMS | 120 ANSI lumens |
| KONTRASTA ATTIECĪBA | 500:1 |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| WI FI | JĀ |
| ASPEKTU ATTIECĪBA | 16:9 |
| PALETE QTY | 172 pc(s) |
| GARANTIJA | 24 month(s) |
