| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 132.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 83.00 mm |
| BRUTO SVARS | 1.03 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 265.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,85 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 144.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 36.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,18 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | ADLER |
| PALETE QTY | 595 GAB. |
| JAUDA | 200 W |
| PRODUKTA KRĀSA | BALTA |
| ŠĶĒLES VEIDS | ELEKTRISKIE |
| MATERIĀLI | NERŪSĒJOŠĀ TĒRAUDA NAŽI |
| CITAS FUNKCIJAS | UTILITĀTES NAZIS; DROŠĪBAS SLĒDZIS; KOROZIJAS IZTURĪGS; NAŽA GARUMS: 27,5 CM; ASMENS GARUMS: 17 CM |
| NOŅEMAMAIS ASMENS | JĀ |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | AD 4512 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | ELEKTRISKAIS NAZIS |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
