| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 310.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 110.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,72 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 105.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,49 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 184.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 46.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,23 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | ADLER |
| PALETE QTY | 483 GAB. |
| PRODUKTA KRĀSA | BALTA |
| VEIDS | PĀRTIKAS VAKUUMS |
| CITAS FUNKCIJAS | VAKUUMA SŪKNIS AUTOMĀTISKI IZSLĒDZAS, KAD VISS GAISS IR IZŅEMTS NO MAISIŅIEM VAI PUDELĒM, NODROŠINOT HERMĒTISKU BLĪVĒJUMU; IERĪCI VAR DARBINĀT AR TĪKLA ADAPTERI VAI BATERIJĀM, PADAROT TO IDEĀLI PIEMĒROTU LIETOŠANAI MĀJĀS, KEMPINGAM VAI CEĻOŠANAI; TAS IR PIEMĒROTS VAIRUMAM STANDARTA STIKLA PUDEĻU, KAS IR IDEĀLI PIEMĒROTAS VĪNA, SULU VAI CITU DZĒRIENU BLĪVĒŠANAI; ATKĀRTOTI LIETOJAMI VAKUUMA MAISIŅI: 2X (22CM X 21CM), 2X (22CM X 31CM), 2X (26CM X 28CM), 2X (26CM X 34CM), 2X (30CM X 34CM) |
| TEMPERATŪRAS REGULĒŠANA | NĒ |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | AD. 4515 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | PĀRTIKAS VAKUUMA GAISA EKSTRAKCIJAS IEKĀRTAS |
| INDIKĀCIJAS GAISMA | NĒ |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
