| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 105.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 210.00 mm |
| BRUTO SVARS | 4.695 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 105.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 3.80 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 715.60 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 178.90 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,895 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | ANKERA SKAŅAS RĀDĪTĀJS |
| JAUDA | 140 W |
| KRĀSA | PIEDZĪVOJUMU ZAĻA |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | BUMS 2 PLUS |
| RAŽOTĀJU GRUPA | PĀRNĒSĀJAMS BLUETOOTH SKAĻRUNIS |
| PĀRNĒSĀJAMS | JĀ |
| BLUETOOTH | JĀ |
| ŪDENSIZTURĪGS | IPX7 |
| BEZVADU SAVIENOJUMS | JĀ |
| CITAS FUNKCIJAS | BASSP TM 2.0 TEHNOLOĢIJA; PARTYCAST 2.0 TEHNOLOĢIJA 100+ SKAĻRUŅU PĀROŠANAI; LĪDZ 20 STUNDĀM PLAYTIME; 30W ĀTRA UZLĀDE; IEBŪVĒTA JAUDAS BANKĀ; 8 UNIKĀLI IEPRIEKŠ UZSTĀDĪTI GAISMAS EFEKTI UN PIELĀGOJAMAS KRĀSAS; IPX7 ŪDENSIZTURĪGS UN PELDOŠS |
| FREKVENČU DIAPAZONS | 40K Hz |
| PALETE QTY | 48 GAB. |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
