| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 77.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 260.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,30 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 107.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0.21 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 72.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 18.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,09 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| RAŽOTĀJS | BISSELL |
| SADERĪBA | CROSSWAVE NULLEGAP TEHNOLOĢIJAI DAUDZSLĀŅU TĪRĪŠANAS LĪDZEKĻIEM |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | 4076 ŠĶĒRSVIĻŅU DAUDZVIRSMU MALU PIEDERUMU KOMPLEKTS |
| PALETE QTY | 807 GAB. |
