| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| RAŽOTĀJS | MIDEA |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 152 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 150 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 74 mm |
| APJOMS (M3) | 0,0016872 m³ |
| BRUTO SVARS | 0,132 kg |
| TĪRAIS SVARS | 0,092 kg |
| TARAS SVARS (KG) | 0,04 kg |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 35 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 5 g |
| PALETE QTY | 1024 GAB. |
