SHARP 70GL4260E 70" SMART TV GOOGLE TV 4K ULTRA HD
Zīmols Sharp
Artikuls 70GL4260E
Svītrkodu: 5905683271639
Piegādātāja noliktavā (8)
522.72
Ar PVN 21%
Tehniskās specifikācijas
BRUTO DZIĻUMS (MM)313.00 mm
BRUTO AUGSTUMS (MM)1054.00 mm