Tehniskās specifikācijas| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 219.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 612.00 mm |
| BRUTO SVARS | 8.90 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 957.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 7.40 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 1000.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 500.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 1.50 kg |
| TI SVARS (KG) | 0,02 kg |
| APJOMS (M3) | 0,13 m³ |
| BATERIJAS KLASIFIKĀCIJA | CL126:NE:2016 12 09 |
| BATERIJAS SASTĀVS | CL127:KT:2016 12 09 |
| BATERIJAS TIPS | BATERIJA |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | JĀ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:2:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | ASS |
| RĀDĪT | 3840 X 2160 pixels |
| DISPLEJA DIAGONĀLE (METRISKĀ) | 108 cm |
| HD TIPS | 4K ULTRA HD |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | 43GR8265E |
| 3.D | NĒ |
| RĀDĪT DIAGONĀLI | 43" |
| SMART TV | JĀ |
| WI FI | JĀ |
| UZSTĀDĪTA OPERĒTĀJSISTĒMA | GOOGLE TV |
| DIGITĀLĀ SIGNĀLU FORMĀTA SISTĒMA | DVB T/T2/C/S/S2 |
| CITAS FUNKCIJAS | USB X2, HDMI X4, BLUETOOTH, SAT, RJ 45 |
| PALETE QTY | 7 GAB. |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |