| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 320.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 300.00 mm |
| BRUTO SVARS | 5.60 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 400.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 4.60 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 990.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 10.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 1.00 kg |
| APJOMS (M3) | 0,04 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:4:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | XIAOMI |
| PALETE QTY | 30 GAB. |
| KAPACITĀTE | 6 L |
| JAUDA | 1550 W |
| PROGRAMMU SKAITS | 12 |
| PRODUKTA KRĀSA | BALTA |
| TEMPERATŪRA | 80 200 °C |
| SPRIEGUMS | 220 240 V |
| SKATA LOGU | NĒ |
| TEMPERATŪRA (MIN) | 80 °C |
| TAIMERA ILGUMS | 60 min |
| PĀRKARŠANAS AIZSARDZĪBA | JĀ |
| KONTROLES VEIDS | MEHĀNISKĀS |
| NELĪPOŠS PĀRKLĀJUMS | JĀ |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | BŪTISKA |
| RAŽOTĀJU GRUPA | ZVAIGZNESCITY IN ONTARIO CANADA |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
