| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1 GAB. |
| BRUTO SVARS | 0,197 kg |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 85 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 34 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 205 mm |
| APJOMS (M3) | 0,00059245 m³ |
| TĪRAIS SVARS | 0,177 kg |
| TARAS SVARS (KG) | 0,02 kg |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | LC3239XLBK |
| IESPIEDKRĀSAS | MELNS |
| VEIDS | TINTE |
| RAŽOTĀJU GRUPA | TINTES KĀRTRIDŽS AR LIELU DAUDZUMU |
| LAPAS RAŽĪBA | 6000 pages |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 20 g |
| RAŽOTĀJS | BRĀLIS |
| PALETE QTY | 2917 GAB. |
