Tehniskās specifikācijas| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 290.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 293.00 mm |
| BRUTO SVARS | 3.80 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 310.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 2.91 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 867.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 22.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,89 kg |
| APJOMS (M3) | 0,03 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | MFW2510W |
| RAŽOTĀJU GRUPA | GAĻAS KAPĀŠANAS VIEDIE RESURSI |
| JAUDA | 350 W |
| PRODUKTA KRĀSA | BALTA |
| KABEĻA GARUMS | 0,1 m |
| IESLĒGŠANAS/IZSLĒGŠANAS SLĒDZIS | JĀ |
| PIEDERUMI IEKĻAUTI | 2 DISKI: 3,8 UN 8 MM; DESU PILDVIELAS PIEDERUMS. |
| MAKSIMĀLAIS KABEĻU GARUMS | 0,1 m |
| NESLĪDOŠAS KĀJAS | JĀ |
| DISKU SKAITS | 2 |
| DESU RAGI | JĀ |
| RUPJŠ METĀLA SLĪPĒŠANAS DISKS (8 MM) | JĀ |
| VIEGLI TĪRĀMA | JĀ |
| CITAS FUNKCIJAS | PĀRSLODZES AIZSARDZĪBA. |
| ĀTRUMU SKAITS | 1 |
| RAŽOTĀJS | BOŠS |
| PALETE QTY | 66 GAB. |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |