| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 86.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 20.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,35 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 464.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,30 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 40.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 10.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,05 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| RAŽOTĀJS | KOLĒĢI |
| PALETE QTY | 1083 GAB. |
| VEIDS | TASTATŪRAS PALMA |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | VESELĪBA PRET FABRIK TASTATŪRAS PALMU ATBALSTS |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
