| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 151.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 39.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,087 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 151.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,08 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 7.36 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 1.84 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,009 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | ANKERA SKAŅAS RĀDĪTĀJS |
| BLUETOOTH VERSIJA | 5.4 |
| IERĪCES SAVIENOJUMS | BLUETOOTH |
| AUSTIŅAS SAVIENOJUMA VEIDS | BLUETOOTH |
| REZISTENCE | IP55 |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | V20I |
| BEZVADU SAVIENOJUMS | JĀ |
| RAŽOTĀJU GRUPA | AUSU AUSTIŅAS |
| MIKROFONS | JĀ |
| LIETOŠANAS STILS | ATVĒRT AUSI |
| BEZVADU | JĀ |
| USB UZLĀDES PORTS | JĀ |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| PIEDERUMI IEKĻAUTI | UZLĀDES IERĪCE; USB C KABELIS |
| TROKŠŅA ATCELŠANA | NĒ |
| ĪPAŠAS IEZĪMES | REGULĒJAMI AUSU ĀĶI; ATVĒRTA AUSS ROTĒJOŠA KONSTRUKCIJA; JAUDĪGA SKAŅA AR 16MM DRAIVERIEM; 4MIC AI PASTIPRINĀTI ZVANI; PIELĀGOJAMAS GAISMAS; AKUMULATORA DARBĪBAS LAIKS: 8 STUNDAS AR VIENU UZLĀDI UN 36 STUNDAS AR UZLĀDES KORPUSU |
| PALETE QTY | 1943. GADS GAB. |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
