| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 100.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 50.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,25 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 100.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,20 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 45.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 5.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,05 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:6:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | DELL |
| PALETE QTY | 1728. GADS GAB. |
| IZVADES JAUDA | 100 W |
| VEIDS | ADAPTERS |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| RAŽOTĀJU GRUPA | USB C GAN SLIM AC ADAPTERI AR BAROŠANAS VADU |
| IZVADES SPRIEGUMS | 20 V |
| IEVADES SPRIEGUMS | 100 240 V |
| GARANTIJA | 12 MĒNESIS |
