| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 320.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 60.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,62 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 145.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,52 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 80.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 20.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0.10 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| RAŽOTĀJS | EPSON |
| PALETE QTY | 310 GAB. |
| VEIDS | TINTES KARTRIGE |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | VIENA IEPAKOJUMA TĪRĪŠANAS KĀRTRIDŽS T642000, 150 ML |
| LAPAS RAŽĪBA | N/P pages |
