| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 70.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 7.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,14 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 100.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,09 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 40.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 10.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,05 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| RAŽOTĀJS | KINGSTON |
| PALETE QTY | 6993 GAB. |
| CIETVIELU PIEDZIŅAS JAUDA | 960 GB |
| RAKSTĪŠANAS ĀTRUMS | 530 MB/s |
| LASĪŠANAS ĀTRUMS | 560 MB/s |
| CIETĀ DISKA SASKARNE | SATA 3.0 REV |
| SSD FORMAS KOEFICIENTS | 2.5” |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | DC600M |
| GARANTIJA | 60 MĒNESIS |
