| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 135.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 265.00 mm |
| BRUTO SVARS | 2.17 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 260.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 1.80 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 330.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 30.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,37 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 01 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | KEMBRIJS |
| PRODUKTA KRĀSA | BALTA |
| VEIDS | JOGURTS |
| CITAS FUNKCIJAS | 7 PRAKTISKAS STIKLA BURKAS AR UZSKRŪVĒJAMU VĀCIŅU (200 ML); IZGAISMOTS IESLĒGŠANAS/IZSLĒGŠANAS SLĒDZIS; CAURSPĪDĪGS VĀCIŅŠ |
| NESLĪDOŠAS KĀJAS | JĀ |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | CR 4519 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | JOGURTS |
| PALETE QTY | 93 GAB. |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
