| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 30.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 15.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,24 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 20.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,04 kg |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 190.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 10.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,20 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| RAŽOTĀJS | MERCUSYS |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1 GAB. |
| PRODUKTA NOSAUKUMS | AC1300 NANO BEZVADU DIVJOSLU USB ADAPTERIS |
| PALETE QTY | 4167 GAB. |
| GARANTIJA | 36 MĒNESIS |
