| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 730.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 520.00 mm |
| BRUTO SVARS | 6.57 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 180.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 5.07 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 1200.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 300.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 1.50 kg |
| APJOMS (M3) | 0,07 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:2:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | AOC |
| PALETE QTY | 28 GAB. |
| NOLIEKUMA KOREKCIJA | JĀ |
| RĀDĪT | 2560 X 1440 pixels |
| VESA UZSTĀDĪŠANA | JĀ |
| IEBŪVĒTS(-I) SKAĻRUNIS(-I) | NĒ |
| VESA MONTĀŽAS SASKARNES | 100X100 mm |
| RĀDĪT SPILGTUMU | 300 cd/m² |
| GARANTIJA | 36 MĒNESIS |
| ATTĒLOŠANAS VIRSMA | ANTIGLARE |
| PIVOTS | JĀ |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| PANEĻA TIPS | IPS |
| TV UZTVĒRĒJS INTEGRĒTS | NĒ |
| ATBILDES LAIKS | 1 ms |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | Q27G4XF |
| RĀDĪTPORTU DAUDZUMU | 1 |
| ETHERNET LAN (RJ 45) PORTI | NĒ |
| VERTIKĀLAIS SKATA LEŅĶIS | 178 ° |
| MAKSIMĀLAIS ATSVAIDZINĀŠANAS ĀTRUMS | 180 Hz |
| AUGSTUMA REGULĒŠANA | JĀ |
| SKATA LEŅĶIS, HORIZONTĀLS | 178 ° |
| USB C | NĒ |
| USB C BAROŠANAS | N/P |
| ASPEKTU ATTIECĪBA | 16:9 |
| HDMI OSTU SKAITS | 1 |
| RĀDĪT DIAGONĀLI | 27 " |
| ŠĶĒRSOŠANA | JĀ |
