| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 154.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 15.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,09 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 94.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,04 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 39.20 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 9.80 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,05 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | ANKERIS |
| PALETE QTY | 7958 GAB. |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | A8309G11 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | USB C DATU CENTRMEZGLS (4 IN 1, 5GBPS) |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
