| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 150.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 35.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,392 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 110.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,252 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 112.08 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 28.02 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,14 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | ANKERIS |
| PALETE QTY | 2551 GAB. |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| AKUMULATORA IETILPĪBA | 10000 mAh |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | A1654G11 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | 633 MAGNĒTISKĀS BEZVADU JAUDAS BANKA AR 27W USB PORTU |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
