| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 196.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 65.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,64 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 86.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,59 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 40.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 10.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,05 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | ANKERA SKAŅAS RĀDĪTĀJS |
| PALETE QTY | 1563. G GAB. |
| KRĀSA | MELNS |
| PĀRNĒSĀJAMS | JĀ |
| BLUETOOTH | JĀ |
| ŪDENSIZTURĪGS | IPX7 |
| BEZVADU SAVIENOJUMS | JĀ |
| JAUDA | 20 W |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | IZVĒLĒTIES 2S |
| RAŽOTĀJU GRUPA | PĀRNĒSĀJAMS BLUETOOTH SKAĻRUNIS |
| CITAS FUNKCIJAS | MOTOCIKLU PĀRI; LĪDZ 16 STUNDĀM ILGI; STILĪGS UN PĀRNĒSĀJAMS DIZAINS |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
