| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 108.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 32.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,05 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 108.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,039 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 7.44 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 1.86 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,009 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | ANKERA SKAŅAS RĀDĪTĀJS |
| PALETE QTY | 4630 GAB. |
| PIEDERUMI IEKĻAUTI | UZLĀDES IERĪCE; USB C KABELIS |
| USB UZLĀDES PORTS | JĀ |
| IERĪCES SAVIENOJUMS | BLUETOOTH |
| BEZVADU SAVIENOJUMS | JĀ |
| MIKROFONS | JĀ |
| AUSTIŅAS SAVIENOJUMA VEIDS | BLUETOOTH |
| BEZVADU | JĀ |
| REZISTENCE | IPX5 |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | K20I |
| RAŽOTĀJU GRUPA | PATIESI BEZVADU AUSTIŅAS |
| LIETOŠANAS STILS | AUSU |
| BLUETOOTH VERSIJA | 5.3 |
| TROKŠŅA ATCELŠANA | NĒ |
| PRODUKTA KRĀSA | BALTA |
| ĪPAŠAS IEZĪMES | 22 IEPRIEKŠ IESTATĪTAS EKV.; 2 MIC AI PASTIPRINĀTI ZVANI; AKUMULATORA DARBĪBAS LAIKS: 6 STUNDAS VIENA UZLĀDE UN 36 STUNDAS UZLĀDES GADĪJUMĀ |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
