| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 108.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 38.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,114 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 108.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,056 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 46.40 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 11.60 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,06 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | ANKERA SKAŅAS RĀDĪTĀJS |
| PALETE QTY | 3899 GAB. |
| BEZVADU SAVIENOJUMS | JĀ |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | P40I |
| RAŽOTĀJU GRUPA | PATIESI BEZVADU AUSTIŅAS |
| MIKROFONS | JĀ |
| BEZVADU | JĀ |
| USB UZLĀDES PORTS | JĀ |
| BLUETOOTH VERSIJA | 5.3 |
| IERĪCES SAVIENOJUMS | BLUETOOTH |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| AUSTIŅAS SAVIENOJUMA VEIDS | BLUETOOTH |
| LIETOŠANAS STILS | AUSU |
| TROKŠŅA ATCELŠANA | ADAPTĪVĀ ANC |
| REZISTENCE | IPX5 |
| PIEDERUMI IEKĻAUTI | UZLĀDE; XS/S/M/L/XL AUSU GALI; USB C KABELIS |
| ĪPAŠAS IEZĪMES | 2 – 1 UZLĀDES GADĪJUMS UN TELEFONA STATĪVS; DAUDZPUNKTU SAVIENOJUMS; 6 MIKROFONI UN AI ALGORITMS NODROŠINA KRISTĀLDZIDRUS ZVANUS; SITIENUS AR 11MM KOMBINĒTU DRAIVERU PIEDZIŅU; AKUMULATORA DARBĪBAS LAIKS: 12 STUNDAS AR VIENU UZLĀDI UN 60 STUNDAS AR UZLĀDES IERĪCI; BEZVADU UZLĀDE |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
