| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 233.50 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 69.80 mm |
| BRUTO SVARS | 0,451 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 169.70 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,25 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 164.24 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 41.06 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,205 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | ANKERA SKAŅAS RĀDĪTĀJS |
| PALETE QTY | 625 GAB. |
| USB UZLĀDES PORTS | JĀ |
| BLUETOOTH VERSIJA | 5.3 |
| IERĪCES SAVIENOJUMS | BLUETOOTH/ AUX KABELIS |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| ĪPAŠAS IEZĪMES | DIVKĀRŠA IERĪČU SAVIENOJAMĪBA; PĀRREDZAMĪBAS REŽĪMS; AKUMULATORA DARBĪBAS LAIKS: 40 STUNDAS AR ANC UN 60 STUNDAS BEZ |
| BEZVADU SAVIENOJUMS | JĀ |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | E20I |
| RAŽOTĀJU GRUPA | AUSTIŅAS |
| MIKROFONS | JĀ |
| AUSTIŅAS SAVIENOJUMA VEIDS | BLUETOOTH |
| LIETOŠANAS STILS | VIRS AUSS |
| TROKŠŅA ATCELŠANA | HIBRĪDS ANC |
| BEZVADU | JĀ |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
