| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 226.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 66.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,55 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 176.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,26 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 229.20 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 57.30 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,287 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | ANKERA SKAŅAS RĀDĪTĀJS |
| PALETE QTY | 658 GAB. |
| USB UZLĀDES PORTS | JĀ |
| BLUETOOTH VERSIJA | 5.3 |
| IERĪCES SAVIENOJUMS | BLUETOOTH/ AUX CABLE/NFC |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| ĪPAŠAS IEZĪMES | DAUDZPUNKTU SAVIENOJUMS; TRANSPORTA REŽĪMS; ĀRA REŽĪMS; IEKŠTELPU REŽĪMS; ULTRA MĪKSTAS OLBALTUMVIELAS ĀDAS KRELLES AR ATMIŅAS PUTU POLSTERĒJUMU BEZ SPIEDIENA; AKUMULATORA DARBĪBAS LAIKS: 40 STUNDAS AR ANKU UN 60 STUNDAS BEZ |
| BEZVADU SAVIENOJUMS | JĀ |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | LAIKS Q30 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | AUSTIŅAS |
| MIKROFONS | JĀ |
| AUSTIŅAS SAVIENOJUMA VEIDS | BLUETOOTH |
| LIETOŠANAS STILS | VIRS AUSS |
| TROKŠŅA ATCELŠANA | HIBRĪDS ANC |
| BEZVADU | JĀ |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
