| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 228.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 74.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,95 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 180.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,30 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 520.80 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 130.20 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,65 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | ANKERA SKAŅAS RĀDĪTĀJS |
| PALETE QTY | 569 GAB. |
| BEZVADU SAVIENOJUMS | JĀ |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | ATSTARPE Q45 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | AUSTIŅAS |
| MIKROFONS | JĀ |
| USB UZLĀDES PORTS | JĀ |
| BLUETOOTH VERSIJA | V5.3 |
| IERĪCES SAVIENOJUMS | BLUETOOTH/ AUX KABELIS |
| PRODUKTA KRĀSA | BALTA |
| ĪPAŠAS IEZĪMES | 3 PAKĀPJU TROKŠŅA SLĀPĒŠANAS SISTĒMA; REGULĒJAMA APKĀRTĒJĀ SKAŅA; LDAC KODEKI SNIEDZ DETALIZĒTU SKAŅU; AKUMULATORA DARBĪBAS LAIKS: 50 STUNDAS AR ANC UN 65 STUNDAS BEZ |
| AUSTIŅAS SAVIENOJUMA VEIDS | BLUETOOTH |
| LIETOŠANAS STILS | VIRS AUSS |
| TROKŠŅA ATCELŠANA | ADAPTĪVĀ ANC |
| BEZVADU | JĀ |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
