| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 442.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 44.00 mm |
| BRUTO SVARS | 5.82 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 325.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 4.30 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 1400.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 152.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 1.52 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 01 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:6:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | UBIQUITI |
| PALETE QTY | 137 GAB. |
| PĀRSLĒGT TIPU | PĀRVALDĪTS L3 |
| GIGABIT ETHERNET (VARA) PORTU SKAITS | 24 |
| FORM FACTOR | NO NEKAĻAMĀ ČUGUNA |
| JAUDA VIRS ETHERNET (POE) | NĒ |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | USW PRO MAX 24 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | ĒTERA IZGAISMOŠANAS SLĒDZIS AR 2,5 GBE |
| GALVENAIS PORTA TIPS | 10/100/1000 MBPS (RJ 45) |
| GARANTIJA | 12 MĒNESIS |
