| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 278.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 39.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,25 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 106.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,19 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 45.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 15.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,06 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| RAŽOTĀJS | EPSON |
| PALETE QTY | 752 GAB. |
| IESPIEDKRĀSAS | DZELTENS |
| VEIDS | XL TINTES KĀRTRIDŽS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | DARBASPĒKS PRO EM/EP C800R |
| SADERĪGI PRODUKTI | DARBASPĒKS PRO EM C800RDWF, DARBASPĒKS PRO EP C800RDW |
| LAPAS RAŽĪBA | N/P pages |
