| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 300.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 50.00 mm |
| BRUTO SVARS | 3.50 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 410.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 3.00 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 500.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,50 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 01 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| RAŽOTĀJS | TUNZIVJU KAULS |
| PALETE QTY | 281 GAB. |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | PIZZA AKMENS 38CM KAMADO 23/24INCH |
