| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 250.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 200.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,90 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 200.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,70 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 200.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,20 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 01 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| RAŽOTĀJS | TUNZIVJU KAULS |
| PALETE QTY | 173. PANTS GAB. |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | SĀNU GALDA VIRAS KOMPLEKTS KAMADO 21/22/23/24INCH, 1SET:2PCS KREISĀ VIRA+2PCS LABĀ VIRA |
