| BRUTO SVARS | 1.154 kg |
| TĪRAIS SVARS | 1.013 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| TARAS SVARS (KG) | 0,141 kg |
| APJOMS (M3) | 0,002116 m³ |
| DAUDZUMS | 1 |
| IESPIEDKRĀSAS | CIĀNS |
| VEIDS | TINTE |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | DARBASPĒKA UZŅĒMUMS WF C20590 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | KARTRIDŽI |
| KAPACITĀTE | 859 ml |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 115 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 575 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 32 mm |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 141.00 g |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| PALETE QTY | 817 GAB. |
| RAŽOTĀJS | EPSON |
