| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 100.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 35.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,49 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 196.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,45 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 43.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,04 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| RAŽOTĀJS | FIKSĒTS |
| PALETE QTY | 2045 GAB. |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| AKUMULATORA IETILPĪBA | 20000 mAh |
| USB IEVADES PORTA TIPS | USB C 1: 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/5A, MAKS. 60W |
| BATERIJAS TEHNOLOĢIJA | LI JONS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | FIXZENP 20 BK |
| RAŽOTĀJU GRUPA | ZEN 20 PRO AR LCD DISPLEJA BAROŠANAS BANKA |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
