| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 65.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 49,00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,37 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 280.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,32 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 45.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,05 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| RAŽOTĀJS | FIKSĒTS |
| PALETE QTY | 1938.G GAB. |
| SVARS | 280 g |
| MATERIĀLI | ALUMĪNIJA SAKAUSĒJUMS |
| GARUMS (MAKS) | 113 cm |
| AKUMULATORA TIPS | UZLĀDĒJAMS |
| BLUETOOTH | JĀ |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | SNAP XL |
| KRĀSA | MELNS |
| RAŽOTĀJU GRUPA | SELFIE STICK AR STATĪVU UN BEZVADU TRIGERI |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
