| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 100.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 22.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,09 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 85.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,07 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 15.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,02 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| RAŽOTĀJS | FIKSĒTS |
| PALETE QTY | 9241 GAB. |
| PRODUKTA KRĀSA | PELĒKS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | FIXMPADP GR |
| RAŽOTĀJU GRUPA | MAGPAD PRO BEZVADU LĀDĒTĀJS |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
