| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 46.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 20.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,08 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 193.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,07 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 13.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0, 01 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | FIKSĒTS |
| PALETE QTY | 9732 GAB. |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | FIXDLS CC2 BK |
| RAŽOTĀJU GRUPA | ŠĶIDRAIS SILIKONA KABELIS USB C/USB C, 2M, 60W |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
