| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 210.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 240.00 mm |
| BRUTO SVARS | 2.00 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 342.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 1.50 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 485 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,50 kg |
| APJOMS (M3) | 0,02 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 15 g |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | T800ORAB |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| JAUDA | 800 W |
| LAIKA NIŠU SKAITS | 2 |
| RAŽOTĀJU GRUPA | TOASTER ORA ITO DIZAINS |
| AUTOMĀTISKI UZNIRSTOŠAIS MEHĀNISMS | JĀ |
| JAUDAS LĪMEŅU SKAITS | 6 |
| ATDZESĒTS SIENAS KORPUSS | JĀ |
| PĀRKARSĒŠANAS FUNKCIJA | JĀ |
| PRETAIZSALŠANAS FUNKCIJA | JĀ |
| MĀJOKĻA MATERIĀLS | PLASTMASAS |
| GARĀS VIETAS | NĒ |
| ŠĶĒĻU SKAITS | 2 |
| MAKSIMĀLAIS KABEĻU GARUMS | 0,8 m |
| PAŠCENTRĒJOŠAS MAIZES MEHĀNISMS | NĒ |
| IEKĻAUTS SILTĀKS | JĀ |
| PALETE QTY | 100 GAB. |
| RAŽOTĀJS | GORENJE |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
