| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 45.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 19.00 mm |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 38.00 mm |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | JĀ |
| BIŠU KLASIFIKĀCIJA | CL109:5:2017 04 01 |
| RAŽOTĀJS | GOOBAJS |
| BRUTO SVARS | 0,07 kg |
| TĪRAIS SVARS | 0,06 kg |
| TARAS SVARS (KG) | 0, 01 kg |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 10 g |
| PALETE QTY | 14286 GAB. |
| PRODUKTA KRĀSA | MELNS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | 45298 USB C LĀDĒTĀJU KOMPLEKTS (5 W), KABELIS 1 M |
| GARANTIJA | 24 MĒNESIS |
