| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 200.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 200.00 mm |
| BRUTO SVARS | 0,30 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 200.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,20 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 100.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0.10 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 01 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| RAŽOTĀJS | TUNZIVJU KAULS |
| PALETE QTY | 216 GAB. |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | FIBER FILCS KAMADO 21/22INCH, 1SET: 2PCS |
