| BRUTO DZIĻUMS (MM) | 118.00 mm |
| BRUTO AUGSTUMS (MM) | 350.00 mm |
| BRUTO SVARS | 1.05 kg |
| BRUTO PLATUMS (MM) | 48.00 mm |
| TĪRAIS SVARS | 0,73 kg |
| IEPAKOŠANAS DAUDZUMS | 1.00 GAB. |
| PAPĪRS/PASTEBOARD | 250.00 g |
| PLASTMASAS (NAV LOLOJUMDZĪVNIEKA) | 70.00 g |
| TARAS SVARS (KG) | 0,32 kg |
| APJOMS (M3) | 0, 00 m³ |
| IZSLĒGTS AKUMULATORS | NĒ |
| WEEE NODOKLIS | NĒ |
| RAŽOTĀJS | EPSON |
| IESPIEDKRĀSAS | MAGENTA |
| VEIDS | EPSON ULTRAHROMA XD2 TINTE |
| PRODUKTA NOSAUKUMS | EPSON T41E3 FUKSĪNA ORIĢINĀLAIS TINTES KĀRTRIDŽS |
| RAŽOTĀJA NOSAUKUMS | C13T41E34N |
| LAPAS RAŽĪBA | 700 pages |
| PALETE QTY | 436 GAB. |
